Inwestowanie: kategoria ogólna, Podstawy dla początkujących, Poziom średnio zaawansowany

Kanał YouTube oraz dalszy rozwój projektu

Posted by Kryptoprywaciarz

2020 rok był niezwykle przełomowy nie tylko dla świata, ale także dla mojej skromnej osoby. W połowie roku zostałem blogerem, a w Sylwestra … youtuberem 🙂

Jak do tej pory bloga prowadziłem raczej hobbystycznie, nie skupiałem się na zdobyciu zasięgów. Był on dla mnie ciekawszą alternatywą niż pisanie tekstów i analiz „do szuflady”.

Napływ nowych osób na rynek kryptowalut przybiera na sile, a to właśnie z myślą o nowicjuszach zdecydowałem się ten projekt tworzyć. Pozytywnie oceniam także wzrostowy trend jakościowy, jaki ma miejsce na platformie YouTube. Jeszcze kilka lat temu można tam było znaleźć głównie poradniki do makijażu, „pato-streamerów”, „wanna-be” raperów, różnego rodzaju pranki czy śmieszne filmiki ze zwierzakami (te ostatnie zawsze ceniłem akurat).

Obecnie Youtube coraz częściej staje się źródłem niszowej i specjalistycznej wiedzy dla ludzi takiej wiedzy poszukujących, dlatego też zdecydowałem się użyć tego medium, aby dotrzeć do jak największego grona osób potencjalnie zainteresowanych.

Możliwe więc, że kolejne blogowe wpisy będą miały w większości formę podobną do vlogów. Planuję dodawać nowe treści na mój kanał co najmniej 2 razy w tygodniu, a obszerniejsze zagadnienia rozwijać pisemnie na blogu. Ponadto, co najmniej raz w miesiącu chcę wrzucać tutaj obszerniejszą (pisemną) analizę bieżącej sytuacji na rynku kryptowalut.

Myślę, że będzie to odpowiednia forma balansu, która zadowoli zarówno odbiorców preferujących edukację audiowizualną, jak i tych preferujących formę pisemnych postów.

Tak oto udało mi się pokrótce przedstawić zamysł mojego kanału.

Serdecznie zachęcam do subskrybowania i łapkowania w górę 😉

Życzę Ci Szczęśliwego Nowego Roku, oby spełniły się w nim Twoje plany i marzenia! 🙂

Kryptoprywaciarz